Łódzka firma Pan tu nie stał we współpracy z Instytutem Witkacego przygotowała koszulki z wizerunkiem Stanisława Ignacego Witkiewicza. Na bawełnianych t-shirtach znalazły się dwie fotografie z portretami artysty pochodzące z kolekcji Stefana Okołowicza. Z okazji zbliżających się  Świąt rozdajemy je w naszym konkursie.

Konkurs: wyślij zdjęcie z ulubionym dziełem Witkacego i wygraj koszulkę!

Na stronie Czytelniczy.pl na Facebooku znajdziecie post (kliknij tutaj), w którym czekamy na Wasze zdjęcia z ulubionym dziełem (książką) Stanisława Ignacego Witkiewicza. Możecie je opublikować w polu komentarzy do 19 grudnia do godz. 20.00. To wtedy nagrodzimy dwie osoby – autorów i autorki najciekawszych zdjęć z Witkacym.

Zobacz również: Czy Witkacy wierzył w Boga?

Fundatorem koszulek jest firma Pan tu nie stał z Łodzi. Nagrodami w konkursie są dwie bawełniane koszulki z miękkim nadrukiem farbami wywabowymi z wizerunkiem Stanisława Ignacego Witkiewicza. Uwaga: ze względu na ogromne zainteresowanie produktem w magazynie firmy pozostały już tylko damskie modele koszulek w rozmiarach dostępnych na stronie pantuniestal.com.