Jesteś wydawcą, księgarzem, bibliotekarzem? Reprezentujesz instytucję kultury lub organizację non-profit? Zapraszamy do współpracy z blogiem Czytelniczy.pl (współpraca nie oznacza oferty komercyjnej – chętnie prezentujemy książki i wspieramy inicjatywy, które po prostu nas interesują, lub uważamy, że z jakiegoś powodu są przyjemne i pożyteczne).

Dlaczego warto współpracować z blogiem Czytelniczy.pl?

☞ Informujemy o literaturze, rynku wydawniczym i kulturze czytelniczej. Ale robimy to wtedy, gdy mamy na to ochotę. Wybieramy informacje, którymi sami jesteśmy zainteresowani.

☞ Chętnie wspieramy inicjatywy wydawnicze, które nie są promowane w szerokim obiegu informacji docierających do czytelników i odbiorców kultury.

☞ Informujemy m.in. o: nowościach wydawniczych (beletrystyka, literatura faktu, literatura dziecięca i młodzieżowa, poezja, dramat, historia literatury, historia kultury, wydania krytyczne klasyki literatury, publikacje naukowe i popularnonaukowe), wydarzeniach (ogólnopolskich i kameralnych), aktualnościach i nowych, interesujących inicjatywach pojawiających się na rynku książki oraz w obiegu czytelniczym.

☞ Każdego miesiąca docieramy do co najmniej 20 000 czytelników (strona internetowa www.czytelniczy.pl).

☞ Na Facebooku obserwuje nas ponad 40 000 czytelników i czytelniczek.

☞ Prowadzimy także kanały na Instagramie, Twitterze i YouTube.

☞ Zrzeszamy czytelników w nieoficjalnej grupie na Facebooku pod nazwą Towarzystwo Czytelnictwa Praktykowanego Dodatnio i Ujemnie.

Pisz śmiało! E-mail: portalczytelniczy@gmail.com